Ota yhteyttä

Koskeeko asiasi areenalle tarjottavia palveluita, tuotteita tai esimerkiksi mediatilaa? Näissä tapauksissa ja yleisissä areenaan liittyvissä tiedusteluissa lähetäthän meille sähköpostia alla olevaan osoitteeseen. Sähköpostia luetaan päivittäin ja sieltä tiedustelut ohjautuvat suoraan oikeille henkilöille vastattaviksi.

Yhteystiedot

UROS LIVE -areena

info@uroslive.com

Muut yhteystiedot

UROS LIVE
Marko Hurme, toimitusjohtaja
marko.hurme@uroslive.com
p. +358 40 552 3823

UROS LIVE, myynti & markkinointi
Elina Tikkakoski, myyntijohtaja
elina.tikkakoski@uroslive.com
p. +358 50 321 4640

Viestintä
Tuomas Kinnunen, markkinointipäällikkö, SRV
tuomas.kinnunen@srv.fi
p. +358 40 651 2309

Oy SEK Ab
uroslive@sek.fi

Kumppanuudet ja sponsorointi
Mika Sulin, Starsquad
mika.sulin@starsquad.fi
p. +358 40 527 8101

Kari Mäkelä, hankekehitysjohtaja, SRV
kari.makela@srv.fi
p. +358 20 145 5200

Rakentaminen ja työmaaviestintä, SRV
Katri Eskelinen, viestintä, Brand Manager
katri.eskelinen@srv.fi
+358 40 563 2342

Tampereen Kansi Visit Center
Åkerlundinkatu 16, 33100 Tampere
Vilma Viitala, myyntikoordinaattori
vilma.viitala@uroslive.com
p. +358 50 331 7337

Aitiotiedustelut ja -vuokraus
Kari Mäkelä, hankekehitysjohtaja, SRV
kari.makela@srv.fi
p. +358 20 145 5200

Mediakontaktit ja haastattelupyynnöt UROS LIVE -areena:

Marko Hurme, toimitusjohtaja
marko.hurme@uroslive.com
p. +358 40 552 3823

Elina Tikkakoski, myyntijohtaja
elina.tikkakoski@uroslive.com
p. +358 50 321 4640